Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
01.11.2016 23:37 - Лудогорец пак изложи! Арсенал ни доби с 3:2 на "Васил Левски"
Автор: vilinews Категория: Спорт
Прочетен: 547 Коментари: 0 Гласове:
0

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg

Лудогорец загуби от Арсенал с 2:3 в четвъртия си двубой от група А на Шампионската лига. На Националния стадион "Васил Левски" Лудогорец поведе с 2:0, но допусна обрат до 3:2 за Арсенал и така българският тим не успя да спечели поне точка в двубооя.

Арсенал започна по-уверено мача и в 5-та минута Аарън Рамзи стреля със задна ножица, но неточно в аут. Две минути по-късно Алексис Санчес подаде към Месут Йозил, който изскочи сам срещу Милан Борян, но германецът стреля слабо и вратарят спаси без особени проблеми.

Лудогорец поведе в резултата в 12-та минута, когато Натанаел центрира от фаул в наказателното поле на Арсенал, където Джонатан Кафу бе изпуснат и успя да засече топката и да я изпрати във вратата на Давид Оспина.

Лудогорец удвои своята преднина в 15-та минута, когато Джонатан Кафу получи хубав дълъг пас, след което навлезе в наказателното поле на Арсенал, финтира защитник и подаде към Клаудиу Кешеру, който отблизо разстреля Оспина.

Арсенал бързо върна един гол в 20-та минута. Месут Йозил центрира в наказателното поле на Лудогорец, където Гранит Джака бе оставен непокрит и с премерен удар изпрати топката в левия ъгъл на вратата на Милан Борян.

Арсенал успя да изравни резултата в 42-та минута. Аарън Рамзи центрира в наказателното поле на Лудогорец, където Оливие Жиру стреля с глава и изпрати топката във вратата на Милан Борян.

Лудогорец: 1. Милан Борян – 25. Йордан Минев, 5. Хосе Луис Паломино, 27. Козмин Моци, 6. Натанаел – 12. Абел Анисе, 18. Светослав Дяков – 22. Джонатан Кафу, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон – 28. Клаудиу Кешеру.

Арсенал: 13. Давид Оспина – 25. Карл Дженкинсън, 20. Шкодран Мустафи, 6. Лоран Кошчелни, 3. Киърън Гибс – 34. Франсис Коклен, 29. Гранит Джака – 8. Аарън Рамзи, 11. Месут Йозил, 7. Алексис Санчес – 12. Оливие Жиру

Стадион: "Васил Левски"

Съдия: Бас Найхаус